چنانچه فروشگاه اینترنتی ندارید و یا نیاز به تقویت و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی خود دارید ابتدا این مطلب را بخوانید.

با توجه به فراگیر شدن تلفن های همراه و فراگیر شدن فروشگاه ها و خرید های اینترنتی , نیاز به فروشگاه های موبایلی روز به روز در حال افزایش است . نسل جدید فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر داشتن وب سایت شامل اپلیکیشن موبایل نیز میباشد.

اپلیکیشن موبایل برای فروشگاههایی که دارای مشتریان ثابت میباشند بیش از بقیه ضروری است زیرا خرید از طریق اپلیکیشن بسیار راحت تر و سریعتر از خرید از طریق وب سایت می باشد.

طبق آمارهای ارائه شده 60 درصد ایرانیان به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و روزانه از آن استفاده میکنند. اهمیت داشتن اپلیکیشن اندروید برای فروشگاه شما با توجه به استفاده 40 درصدی کاربران از تلفن های همراه و اضافه شدن روز افزون کاربران تلفن های همراه امری ضروری برای کسب و کار شما خواهد بود

اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی تمامی امکانات وب سایت فروشگاهی را دارا بوده و مشتریان شما براحتی میتوانند محصولات مختلف فروشگاه شما را به صورت آنلاین و آفلاین مشاهده کرده و به سبد خرید خود اضافه نمایند. سپس با کارت بانکی خود عملیات پرداخت را انجام داده و محصول را در زمان مناسب از سمت شما دریافت کنند.

ویژگی های برجسته اپلیکیشن موبایل فروشگاهی

مشاوره رایگان:

برای اطلاع از هزینه ی نسخه های مختلف فروشگاه اینترنتی، دریافت مشاوره رایگان در خصوص دریافت درگاه بانکی از سیستم شتاب مانند بانک ملت، سامان یا ... و همچنین اخذ مجوزات لازم مانند نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن، با کارشناسان شرکت تماس بگیرید:

051-36111417 / 09154282801 / 09153582801

یا از طریق تلگرام با ما در تماس باشید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *